Varlik fidancilik hakkinda...

alt

Varlık fidancılık balıkesir bandırma...

Bölgede Sektörde En Eski İki Firma arasında olan Varlık Fidancılık sektörde 25. Yılını Doldurdu. Ülke içinde ve dışında yüzlerce bayimiz, geniş dağıtım ağımız ile fidanlarınızı duruma göre kendi araçlarımızla getiriyor, yada anlaşmalı kargolarımız ile adresinize kadar isme doğru bir şekilde kargoluyoruz… Yılların verdiği tecrübeyide birleştirerek hiç bir fidan firmasının yapmadığı kadar işimizi seviyor ve yenilikleri sürekli araştırıyoruz.. Ceviz ve Badem fidanları konusunda akademik yazıları takip ediyor, Bu konuda sürekli kendimizi geliştiriyoruz… Varlık Fidancılık olarak Fidanlarımızın Tamamanını kendimiz üretmekteyiz. Bandırma Sahil Yenice köyündeki 250.000 m2 açık 10.000 m2 de kapalı showroomlarımızda siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Ülkemizde gelecek yıllarda sürmesini tahmin ettiğimiz büyümenin içersindeki pazardaki yerini alarak siz çifçilerimize ürünlerimizi yetiştirmenin gayreti içersinde,hayırlı be bol bereketli kazançlar dileriz.

 

<<Vizyonumuz..>>.
Varlık Fidancılık siz değerli müşterilerimiz için ürün ve hizmet kalitesini yıldan yıla arttırmakta, sürekli gelişen teknolojiyi takiben Türkiye' den sonra dış ülkelere de ihracat konusunda yatırım yapmakta, ihracatta da son derece yaygın bir pazarlama ağı ile birlikte siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilecek köklü şirketlerden biri olmanın yolunda ilerlemektedir. Şu anda da özen gösterdiğimiz güveni sağlamak ve kaliteyi en ucuz fiyata mal etmek en belirgin hedeflerimizdendir.
<<Misyonumuz...>>
Varlık Fidancılık doğaya katkıda bulunmak ve insanlara doğal, kaliteli ürün ve hizmet sağlamak amacıyla 25 yılı aşkın süredir insanlara hizmet vermek için yola çıkmış güvenilir bir firmadır. Firmamız devlet tarafından sertifikalı ve aşılı olarak başta ceviz, badem ve çeşitleri olmak üzere her türlü meyve fidanını siz değerli müşterilerimizin hizmetine en yüksek standartla sunmaktayız. varlık fidancılık seralarında özenle ürettiği onbinlerce fidanı, tarımsal alet ve makineleri Türkiye de bulunan geniş bir pazarlama ağı sayesinde ülkemizin tüm illerine anlaşmalı kargo ve nakliye sayesinde güvenilir olarak ulaştırmaktadır.